Zakończyliśmy Nocny Turniej Deblowy Panów i Singiel Pań im. A. Vogta. To już nasz trzeci turniej w tym sezonie lecz pierwszy na kortach otwartych. Nawierzchnia kortów była bardzo miękka i bardzo utrudniała grę uczestnikom. Po raz pierwszy, turniej pań został rozegrany w formie deblowej. Propozycja rozegrania turnieju właśnie w tej formule wyszła ze strony Uczestniczek. W grupie pań – turniej wygrała 🎖️ para Białek Anna – Kopczyśka Lidia, drugie miejsce 🎖️🎖️ zajęła para Rolla Weronika –Smogulecka Adrianna, trzecie 🎖️🎖️🎖️Dorota Bartczak- Koziar Ewelina, czwarte Przewoźna Anna – Brożyna Danuta. W turnieju deblowym mężczyzn zwycięską parą okazali się: 🏆 Stusiński Mateusz - Kiemona Tomasz przed 🏆🏆 Ławrowskim Wiesławem – Skołozdrzym Wojciechem. Trzecie miejsce zajęli 🏆🏆🏆Zieliński Mariusz-Dziadulewicz Grzegorz a tuż za podium uplasowali się Bajer Mariusz- Klawiński Sławomir. Wszystkim uczestnikom i uczestniczkom serdecznie gratulujemy 👌👌👌 Zawodniczki i zawodnicy od pierwszego do trzeciego miejsca otrzymali puchary z rąk prezesa Głogowskiego Towarzystwa Tenisowego Andrzeja Kulhawika. W miłej i serdecznej atmosferze spędziliśmy chwile przy grillu, oglądając zmagania pań i panów. Kierownikiem turnieju był Klawiński Sławomir, pomagali mu Wojciechowski Tomasz i Ławrowska Danuta. Gorąco zapraszamy na kolejny turniej ,,Dzień dziecka z rakietą‘’ do lat 12, 14 oraz do lat 19, który odbędzie się już 26.05.2018 r. Rozpoczęcie turnieju o godz.9.00.